Vše o platbě

Objednané zboží můžete v současné době zaplatit pomocí těchto platebních nástrojů

Bezpečná a velmi rychlá platební metoda probíhající v reálném čase, pak už se jen těšíte na balíček s objednanými knihami a neřešíte starosti s hotovostí.

Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu renomované Československé obchodní banky (ČSOB) ve standardu 3D secure VISA/MC, kde budete vyzváni k zadání informací o Vaší platební kartě. Údaje zadáváte přímo v zabezpečené platební aplikaci na straně banky, přenos dat z Vašeho počítače je zabezpečen šifrovacím algoritmem. Bankovní aplikace Vás požádá o zadání následujících údajů:

  • číslo platební karty
  • datum ukončení platnosti karty
  • CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku vaší karty

Na platební bráně ČSOB můžete zaplatit prostřednictvím karet MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, Vaše karta musí mít povoleny platby na Internetu. V případě, že bude platba zamítnuta, kontaktujte svoji banku. Zboží je expedováno po akceptaci platební transakce bankou.

Objednané zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zásilky od České pošty, kurýrní služby InTime, Geis Parcel, společnosti Zásilkovna nebo Poštomat.

K ceně zboží je připočítán expediční poplatek ve výši 99 Kč u České pošty, 95 Kč u Geis Parcel, 89 Kč u Intime, 79 Kč u Poštomatu nebo 59 Kč u Zásilkovny, žádné další poplatky (balné apod.) vám z naší strany účtovány nejsou. Celkovou částku k úhradě (včetně expedičního poplatku) vidíte již v posledním kroku objednávky před jejím závazným odesláním.

Po dokončení objednávky převodem na účet vám zašleme na e-mailovou adresu výzvu k úhradě, obsahující údaje potřebné k platbě. Po připsání platby na náš účet bude objednávka vyexpedována, to může trvat 2–3 dny od okamžiku, kdy platbu realizujete.

Před odesláním platebního příkazu zkontrolujte prosím pečlivě zadané údaje – nesprávný variabilní symbol (identifikuje objednávku v našem systému) může mít za následek chybné spárování platby a objednávky – vyřízení vaší objednávky se může zkomplikovat.

Bezpečná a velmi rychlá platební metoda probíhající v reálném čase, vhodná pro ty z Vás, kteří používají internetové bankovnictví ke svému bankovnímu účtu. Platíte tak v bezpečném prostředí, které důvěrně znáte. Nečeká Vás žádná starost o hotovost při přebírání balíčku, navíc jakmile potvrdíte úhradu, objednané zboží předáváme k doručení.

Jak platit rychlým bankovním převodem?

Stejně jako platba běžným bankovním převodem ve Vašem internetovém bankovnictví. Bezpečnost garantuje vaše banka, protože transakce se uskutečňuje přímo v jejím prostředí a jsou zabezpečeny bankovními systémy.

Je to jednoduché:

1 Zvolte vaši banku, kliknete na její logo a platbu potvrďte, následně budete přesměrování do Vašeho internetového bankovnictví
2 Přihlásíte se do vaší banky přes internetbanking, jak jste zvyklí.
3 Všechny údaje najdete předvyplněné, stačí je zkontrolovat a potvrdit podle pokynů banky. (Výhodou je, že se díky předvyplněnému formuláři nemůžete splést např. při vyplňování čísla účtu prodejce nebo v částce)
4 Automaticky budete přesměrováni zpět na e-shop.

Zboží je expedováno po akceptaci platební transakce ze strany banky, takže okamžitě.

Standardní bankovní převod, kdy na základě poskytnutých informací vyplníte Příkaz k úhradě ve svém internetovém bankovnictví nebo na pobočce své banky. Převod peněžních prostředků může trvat i tři pracovní dny. Objednávka je zpracována až po přijetí finančních prostředků na náš bankovní účet.