Společenské romány
Procitnutí slečny Primové
Kniha

Skladem a připravena k odeslání

Momentálně vyprodáno

279 Kč 224 Kč

O knize

Společenské romány

Kouzelný příběh o lásce a přátelství mezi knihami Slečna Prudencia Primová, nezávislá, distingovaná a „intenzivně otitulovaná“ žena, se nechá zlákat sugestivním inzerátem v novinách a přichází do kouzelného městečka San Ireneo de Arnois, kde nic není takové, jaké se zdá. Slečna Primová dostane za úkol uspořádat knihovnu „muže z křesla“, inteligentního, kultivovaného a hloubavého člověka. Překvapivý životní styl obyvatel městečka napřed vzbudí v nově příchozí údiv a zmatek. Postupně však tito podivuhodní a nekonvenční lidé, především muž z křesla a děti, vystaví zkoušce její vizi světa, její předsudky, nejniternější obavy a nejhlubší přesvědčení. Procitnutí slečny Primové je líbezný příběh o městečku, které se postavilo zády vlivům moderního světa. Je to kniha plná rozhovorů a diskuzí, zmatků a paradoxů, mužů a žen, knih, žárlivosti, lásky, květin, koláčů, a dokonce se v ní objeví i vánoční krocan.

Detail produktu

Nakladatel: Host - vydavatelství, s. r. o. (1.10.2014)
Číslo vydání: 1
Počet stran: 287
Hmotnost: 386
Hloubka: 206 mm
ISBN: 978-80-7491-168-2

Recenze

 • S
  Slavka Čubanová (07.06.2015 8:46) 0 0
  80%
  Moc krásná knížka, plná odkazů na literaturu. Hlavní hrdinka je knihovnice a velmi vzdělaná žena. Knihomolové si budou libovat. Jde o návrat do poklidné doby, kdy si lidé uměli užívat prostých radostí, navštěvovali se a pomáhali si. Jde o komunitu, která se rozhodla přizpůsobit si svět podle sebe.
 • L
  Lenka Berková (12.12.2014 20:09) 0 0
  100%
  Tato kniha urcite neni pro kazdeho a uz vubec neocekavejte sladkou romantiku. Ale krasny a nezny pribeh o lidech, kterym vadi dnesni uspechanost a celkovy zivotni styl. Jsou trochu staromodni, cti moudrost a tradice... Ta kniha ma silu a kouzlo. Urcite se k ni budu vracet a doporzcovat dal
Znáte tuto knihu? Podělte se o svůj názor.
Vaše hodnocení: