Krimi, detektivky
Sběratel kůží

Sběratel kůží

Deaver Jeffery

Skladem a připravena k odeslání

Momentálně vyprodáno

349 Kč 280 Kč

O knize

Krimi, detektivky

Smrt je jeho umění. Lincoln Rhyme a Amélie Sachsová: kvadruplegický kriminalista se schopností geniální dedukce a začínající policistka. Poprvé se setkali před více než deseti lety při pátrání po Sběrateli kostí a vytvořili legendární tým. Nynější případ je pro ně ale něčím výjimečný – hledají totiž vraha, který se Sběratelem kostí zjevně inspiroval. Jeho plán je vycizelovaný do nejmenších podrobností; jeho vražedná metoda paralyzuje hrůzou celý New York. Své oběti zavleče do podzemní kobky, kde nožem a tetovacím strojkem vytváří na jejich tělech šifrované vzkazy. Místo inkoustu ale používá jed, který obětem přivodí tak kruté bolesti, že smrt vnímají jako vytoužené vysvobození. Rhyme a Sachsová vědí, že je jen otázkou času, kdy Sběratel kůží udeří znovu. Podle jakého klíče své oběti vybírá? Jaké sdělení skrývají vytetované vzkazy? Jakou šílenou misi se pachatel vlastně snaží svým počínáním naplnit? Odpovědi na všechny otázky je třeba najít dřív, než vrah zaměří svou pozornost na další oběť – anebo dokonce na samotného Rhyma a Sachsovou.

Detail produktu

Nakladatel Nakladatelství DOMINO s.r.o. (1.10.2014)
Číslo vydání: 1
Překladatelé: Kobělka Jiří
Počet stran: 584
Hmotnost: 672
Hloubka: 211 mm
ISBN: 978-80-7498-029-9

O autorovi

Deaver Jeffery

Jeffery Deaver (nar. 6. května 1950) Americký autor detektivních románů. Narodil se v americkém státě Ilnois v Glen Ellyn. Otec byl…

Ostatní knížky od tohoto autora

Recenze

  • H
    Helen (25.01.2015 11:17) 0 0
    100%
    Opět klobouk dolů před mistrem nečekané zápletky! Dlaší skvělá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Poutavá, napínavá a zase úpně jiná než všechny předchozí. Vždy obdivuju tu dokonalou přípravu, kdy autor přesně ví o čem píše a vy musíte každý detail brát v úvahu, protože i ta sebemenší zmínka o komkoli nebo o čemkoli může mít ve výsledku rozhodující význam. Takže za mě super, super, super!
Znáte tuto knihu? Podělte se o svůj názor.
Vaše hodnocení: