Humor, satira
Jak zabít manžela (a další šikovné tipy pro domácnost)

Jak zabít manžela (a další šikovné tipy pro domácnost)

Letteová Kathy

Skladem a připravena k odeslání

Momentálně vyprodáno

288 Kč 231 Kč

O knize

Humor, satira

Všichni manželé si myslí, že jsou bohové. Jen kdyby jejich partnerky nebyly ateistky… Ale ještě nikdy žádná žena nezastřelila svého manžela, když právě vysával koberec, přestože veškerý vzájemný respekt je dávno ten tam. Vždyť život by měl ve čtyřicítce začínat a ne končit zatčením a obviněním z vraždy vlastního muže, jak se právě přihodilo Jazz Jardinové. A vtip přestává být vtipem… Příběh o ženách, které všechno nemají, zato všechno dělají. Příběh, díky němuž si od této chvíle budeme všechny pečlivě číst i dodatky malým písmem na svatebních smlouvách. Uctívej manžela, zbožňuj manžela, ale všechno, co můžeš, si nech napsat na sebe. A když vyžaduje snídani do postele, poraď mu, ať spává v kuchyni.

Detail produktu

Nakladatel Nakladatelství Jota, s. r. o. (1.10.2007)
Číslo vydání: 1
Počet stran: 304
Hmotnost: 438
Hloubka: 206 mm
ISBN: 978-80-7217-529-1

O autorovi

Letteová Kathy

Kathy Letteová Kathy dělí svůj čas mezi spisovatelství na plný úvazek, šílené rodičovství a snahu najít nákupní vozík, kterému by…

Ostatní knížky od tohoto autora

Recenze

  • M
    Mona Coelho (21.11.2010 7:29) 0 0
    100%
    Po dlouhé době velice vtipná a emotivní knížka pro ženy. Velice krásně popsané situace, humorná a přesto dramatická. Čte se jedním dechem.... Možná by neškodilo, aby si jí přečetl i některý z manželů na zabití i přes to, možná právě proto, že se jedná o ryze ženské pocity. Velice se stotžňuji s hlavní hrdinkou:-)
Znáte tuto knihu? Podělte se o svůj názor.
Vaše hodnocení: